Szállítmányozási tervező

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Otthonosan mozogsz a logisztika világában? Korábban szereztél már tapasztalatot szállítások megtervezésében? Szívesen lennél részese egy olyan cég logisztikai részlegének, amely nemzetközi szinten is elismert? Beszélsz angolul és ezt szívesen kamatoztatnád a mindennapi munkavégzésed során?
Ha magadra ismertél, ne habozz és jelentkezz szállítmányozási tervező pozícióba MÉG MA!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
félkész- és késztermékek kiszállításának megtervezése, megszervezése és kivitelezése a rendszerben található lehívások alapján
a kiszállításokhoz tartozó dokumentáció elkészítése
együttműködés a társosztályokkal
riportok készítése
folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal és a vevőkkel

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
Tanulmányok és végzettségek:
felsőfokú végzettség
Szakmai tapasztalati elvárások:
1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
MS Office alkalmazások használatában szerzett tapasztalat
Személyes készségek/kompetenciák:
angol nyelv aktív használata (szóban és írásban egyaránt)
precíz, pontos, igényes munkavégzés
logikus gondolkodás
kiváló kommunikációs készség

Mit kínálunk?
versenyképes juttatási csomag
béren kívüli juttatás és bónuszok
határozatlan idejű munkaszerződés
stabil, nemzetközi háttér
ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása

Előny
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat gyártó cégnél/autóiparban
SAP ismerete
koreai nyelv ismerete

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkaidő: 8:00-16:30
Munkavégzés helye: Göd

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!