Számviteli vezető-helyettes

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Rövid leírás

Vonz a számok világa és szereted tisztán átlátni a pénzügyi tételeket? Számviteli értelemben már nem nagyon tudnak meglepetéseket okozni? Amennyiben ehhez még vezető-helyettesi ambíciókkal is rendelkezel, ezt a pozíciót Neked hoztuk!
Feladatköröd egy kereskedelmi cégnél láthatod el, amely cég hazánk teljes területén jelen van és ismert. Folyamatosan növekednek, bővülnek, ezért ma már több, mint 1100 embernek ad munkát országszerte. Magyar tulajdonban van a vállalkozás, stabil alapokon áll, így hosszútávú lehetőséget ajánlunk!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

aktív részvétel éves és konszolidált beszámoló elkészítésében
analitikus és főkönyvi szinten is a számviteli nyilvántartás vezetése
könyvelési feladatok ellátása pályázatokkal, tőzsdei ügyletekkel kapcsolatban
adózási feladatok ellátása (különösan ÁFA, TAO, HIPA)
könyvvizsgálatban, adóvizsgálatban aktív szerep

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

Szakmai tudás, tapasztalat:
felsőfokú végzettség (pénzügyi, közgazdasági preferáltan)
2-3 év vezetői tapasztalat kontrollingban
10 éve dolgozol már kontrolling/számvitel területén

Technológiai tudás:
SAP
Excel, Word

Személyes kompetenciák:
számviteli szemlélet
elemzőképesség
komplex gondolkodás
precizitás, pontosság
vezetői attitűd
kooperációs készség

Mit kínálunk?

piachoz igazodó honoráció alapbérben
cafetériarendszer
bónuszrendszer
magas minőségű munkaeszközök

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!