Szériadiszponens – Járműgyártás, SC inbound (Határozott idejű szerződéssel)

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az inbound logisztika a járműgyári logisztika egyik területe, melynek feladata a járműgyár termelési területeinél a zavartalan diszpozíciós anyagellátás biztosítása. Ehhez hozzátartozik az alkatrészek nyomon követése a beszállítóktól a gyárkapuig a mindenkori termelési terv alapján.

Következő feladatok várnak Önre

– A termelés optimális anyagellátásának gazdaságos biztosítása
– Napi kapcsolattartás a beszállítókkal,beszerzéssel illetve a konszern további telephelyeivel
– A készletgazdálkodás biztosítása és az alkatrész beszállítások követése
– Kritikus ellátási helyzetek irányítása
– Alkatrész törzsadatok ápolása
– Beszállítók értékelése

Ön az ideális jelölt, ha
– Egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik (lehetőleg logisztika szakirányon)
– Minimum 1 év, logisztikai területen szerzett tapasztalata van (autóipari tapasztalat előnyt jelent)
– Tárgyalóképes német és angol nyelvtudással rendelkezik
– Jó kommunikációs készsége van, komplex gondolkodása és jó szervezőképessége
– Önálló és gyors döntéshozatalra képes
– SAP ismerete előnyt jelent
– Képes csapatmunkára

A pozíció határozott idejű szerződéssel tölthető be.