Szervíz technikus

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Amit megbízónk kínál:
 Az egyéni tudáshoz, hozzáálláshoz mért, bejelentett kereset
 Alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidő
 Elektronikus munkalap rendszer
 Polcozott, jól felszerelt szervíz gépjárművekkel történő munkavégzés
 Egész évben folyamatos munkavégzés szezontól függetlenül
 Képzések térítését, folyamatos szakmai fejlődés
 Változatos feladatok
 Családias szemléletű, emberközpontú háttér és rugalmasság a felmerülő problémák megoldására

Feladatok:
 Hűtéstechnikai berendezések javítása/karbantartása Magyarország területén
 Hűtéstechnikai rendszerek kivitelezése
 Vezérlések, szabályozók beállítása, kezelése
 Ügyfelekkel a munkavégzés helyszínén történő kapcsolattartás

Elvárások:

 Pályakezdők jelentkezését is várjuk
 Magabiztos, precíz munkavégzés
 B kategóriás jogosítvány
 Szakmai alázat, folyamatos fejlődés iránti elkötelezettség
 Ügyeleti rendszerben történő munkavégzés vállalása (szakmai tapasztalattól függően)

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!