Szervíztechnikus

CPL Hungary

Standszám:

A13

Partnercégünk új fejezetet nyit Magyarországon. A feladatunk, hogy támogatást nyújtsunk a meglévő és jövőbeli ügyfeleinknek az italcsomagolásokhoz használt betétdíjas visszaváltási rendszer (DRS) kiépítésére való felkészülésben, és az üzemeltetésben.

Főbb feladatok, munkák:

• Új rendszerek telepítése, felhasználói oktatás a helyszínen
• Üzembehelyezési, műszaki átadás-átvételi eljárások előkészítése, dokumentálása
• Automaták (RVM) általános szervizelése és karbantartása
• A rendszer állapotának felmérése, hibakeresés, hibák elhárítása
• Az elvégzett szervizek dokumentálása (Tableten)
• Tervszerű kalibrálások, karbantartások elvégzése
• Garanciális problémák kezelése
• Az alkatrészek nyomonkövetése
• Esetenként külföldi oktatásokon, továbbképzéseken való részvétel
• Önálló munkavégzés és munkaszervezés a partnereinknél

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Alapos gépszerelői, villamosmérnöki, villanyszerelői, vagy technikusi ismeretek
• Rugalmas, proaktív, jól kommunikál
• B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
• Ügyfélkezelési gyakorlat
• Precíz, pontos munkavégzés
• Terhelhetőség
• Utazási hajlandóság
• Angol vagy német nyelv ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

• Céges auto
• Mobiltelefon
• Tablet