Szortiment Menedzser

Praktiker Kft.

Standszám:

C19

Miért jó nálunk dolgozni?
A Praktiker egy stabil, megbízható magyar munkahely
Szerethető és családbarát vállalat vagyunk, családbarát támogatásokkal
Kollégáink segítőkészek – egy közösséget alkotunk
Kidolgozott betanulási programmal várunk, ahol megismerheted a rendszereinket és folyamatainkat
Széleskörű cafeteria elemek közül választhatsz havi juttatási csomagunkban
Dolgozói kedvezményt és egyéb dolgozói juttatásokat kaphatsz
Változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak
Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk (pl.: Vezetőtámogató program)
Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadási programunkkal is támogatunk Téged és a családod (Employee Assisstance Program)
Rugalmas munkavégzésünk, lesz lehetőséged home office-ban is dolgozni

Milyen feladatok várnak rád
Kategória menedzser napi munkájának teljes körű támogatása
A kategória stratégiájával kapcsolatos előzetes elemzések előkészítése
Szállítói tárgyalások előkészítése
Akciós árak folyamatos ellenőrzése, jelentés és javaslat megfogalmazása
Döntéselőkészítő dokumentumok
Szortiment kialakításában és karbantartásában való aktív részvétel
Új szállítók felkutatása, ajánlatok bekérése és szakmai kiértékelése
Akciók tervezése és koordinálása (kiadvány tervezés, adatok és áru biztosítása)
Áruházi planogramok időszakos változtatásainak lemenedzselése
Forgalmi analízis és szükséges kimutatások, statisztikák, prezentációk készítése
Szoros együttműködés és kapcsolattartás az áruházakkal és társosztályokkal, szállítókkal
Koordinátorok szakmai segítése, munkafolyamatok koordinálása
Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Nálunk a helyed, ha magadra ismersz
Rendelkezel felsőfokú végzettséggel és beszerzési területen szerzett minimum 3 éves tapasztalattal
Magabiztosan kezeled az Excel táblázatokat és egyéb informatikai szoftvereket
előny ha van angol nyelvtudásod
Erős multitasking képesség jellemez
Logikus gondolkodású, rendszer- és folyamat-szemléletű vagy
Nyitott vagy a változásokra, szívesen hozol innovatív ötleteket
Önálló és talpraesett vagy, ugyanakkor aktív a csapatmunkában
Előny:
SAP ismeret