Targoncás anyagmozgató

Humán Centrum Kft.

Standszám:

C25

Modern munkakörnyezetben, két műszakos munkarendben kínálunk hosszú távú munkalehetőséget targoncás jogosítvánnyal rendelkezőknek, A JYSK legújabb központjában, Ecseren .

Feladatok:

– Anyagmozgatás elektromos targoncákkal
– Kézi anyagmozgatás, emelés
– Beérkező termékek raklapra átrakodása, raklapok futószalagra helyezése
– Raklapcsomagolás automata csomagológéppel
– Kiszállítandó raklapok összeállítása, csomagolása, kamionba berakodása
– Árumozgás rögzítése rádió frekvenciás olvasóval
– Utasítás követése a targoncára szerelt laptopról

Elvárások:

– Általános iskolai végzettség
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– Pozitív szemléletmód
– Nyitottság egy skandináv kultúrájú cégben történő munkavégzésre
– Munkavédelmi tudatosság
– Vezetőüléses (3324) és vezetőállásos (3313) targoncavezető jogosítvány

Előnyök:

– Emelőgép-kezelői jogosítvány (4221)
– Számítógép felhasználó szintű ismerete

Munkaidő:

– Hétfőtől péntekig, két műszakos munkavégzés
– Napi 8 órás munkavégzés a munaidőbe beleszámolt kétszeri szünettel
– Teljes állású munkalehetőség

Amit kínálunk:

– Targoncás-raktáros feladatkörben: bruttó alapbér 456 750 Ft+ műszakpótlék+ teljesítmény bónusz
– Raktáros feladatkörben: bruttó alapbér 409 500 Ft+ műszakpótlék+ teljesítmény bónusz
– Ajánlási bónusz
– Munkaruha biztosítása
– Céges buszjáratok vagy útiköltség-támogatás (30 Ft/km)
– Dolgozói kedvezmény az elosztóközpont területén található étteremben
– Modern technológiával felszerelt, polcmentes raktár
– 6 hónap munkavégzés után lehetőség JYSK állományba történő átvételre
– Hosszú távú munkalehetőség