Technológia- és folyamatmérnök gyakornok – Hőkezelés, Elektromos Járműhajtások

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
Meghatározó projektként indul Győrben a legújabb fejlesztésű elektromos meghajtások sorozatgyártása. Ezzel az Audi Hungaria az e-motorok gyártásának területén megerősíti központi funkcióját az Audi Konszernben. A villamos járműhajtások gyártási szakterületének feladata a sorozatgyártás előkészítése, a sorozatgyártáshoz szükséges feltételek megteremtése; a jövőben pedig az elektromos motorok gyártása a sorozatgyártás körülményei között.

Következő feladatok várnak Önre
– Meglévő edzési eljárások fejlesztése, továbbfejlesztése, továbbá a nagy volumenű sorozatgyártáshoz igazítása
– A hőkezelés utáni folyamatok befolyásolásának elemzése, például a hőkezelés befolyása az alkatrész minőségére
– Kísérleti sorozatok tervezése, kivitelezése, kiértékelése (esetlegesen a gépgyártó segítségével, támogatásával)
– Felmerülő problémákra történő intézkedés definiálásában, azok megoldásában való részvétel
– Kapcsolattartás a többi gyártó- illetve tervezőterülettel, a konszern tervezőosztályaival

Ön az ideális jelölt, ha
– BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök, vagy anyagmérnök szakon
– Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
– Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban
– Angolnyelv-tudása legalább középfokú
– Németnyelv-tudás előny
– Anyagvizsgálatnak és hőkezelésnek témák iránt érdeklődik
– Gyártástechnológiában szerzett tapasztalat előny
– Jó prezentációs készséggel rendelkezik
– Képes a csapatban való együttműködésre
– Magas fokú motiváció és önállóság jellemzi