Technológia- és folyamatmérnök – PPE, Szerelde

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– Sorozatgyártás előkészítése, a sorozatgyártáshoz szükséges feltételek megteremtése
– Szériafelfutás, szériagyártás támogatása
– Gyártósori folyamatok elemzése, új technológiák bevezetése
– Termékkel kapcsolatos reklamációk felülvizsgálata, hiba elemzések támogatása, elvégzése
– Problémamegoldás koordinálása, intézkedések bevezetése, azok hatékonyságának ellenőrzése, hibaokok megszüntetése,
– Gyártási folyamatok és a termék hiba feltárási folyamatainak koordinálása, azokban való részvétel
– Folyamatoptimalizáló intézkedések kidolgozása és bevezetése
– Auditok előkészítése és azokon való részvétel

Ön az ideális jelölt, ha

– Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
– Gyártásban, termelésben szerzett legalább 2-3 éves munkatapasztalatot
– Tárgyalóképes német nyelvtudása van
– Számítógépes-, kiemelten MS Office ismeretei vannak
– Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik
– Analitikus és komplex gondolkodásmód, precíz munkavégzés jellemzi
– Szívesen dolgozik csapatban és önállóan is
– Terhelhető és rugalmas
– Szívesen vállal külföldi kiküldetéseket (mobilitás)

Előnyt jelent:
– Projektben, illetve azonos munkakörben szerzett tapasztalat
– Angol nyelvtudás