Sales / Telefonos Értékesítő / Sales Service

GLS Hungary

Standszám:

C10

Ha szeretsz kommunikálni, kiváló kapcsolatteremtő vagy és úgy érzed, hogy meggyőző a személyiséged, az értékesítés a véredben van, szeretsz csapatban dolgozni, de az önálló munkavégzés sem áll távol tőled, akkor könnyen lehet, hogy a Te személyedben már meg is találtuk az új csapattagunkat. Ahhoz, hogy te legyél a dinamikusan bővülő csapatunk legújabb tagja, nincs szükséged több éves tapasztalatra, csak az számít, hogy kellően kitartó legyél. A befektetett munka nálunk mindig meghozza gyümölcsét!

Mit kínálunk az új csapattagunk számára?
• Egy olyan fiatal csapat tagja lehetsz, ahol garantált a mindennapi jó hangulat
• Beilleszkedésedet és betanulásodat egy mentor segíti majd
• Természetesen támogatjuk a munkába járást: céges busszal vagy 25 Ft/km
• Bár modern irodánk van, próbaidő után adott a Home Office lehetőség
• Határozatlan idejű és teljes munkaidőre szóló munkaszerződést
• Versenyképes juttatási csomagot, fix bért + jutalékot (felső korlát nélkül)
• 13. havi fizetés mellett havi cafeteriát
• Folyamatos fejlődési lehetőséget, új kihívások vagy továbbképzés segítségével

Milyen feladatokban számítunk rád?
• Piacelemzésben
• Új, potenciális ügyfelek felkeresésében telefonon (cold call vagy e-mail), továbbá igényeik felmérésében egy kötetlen beszélgetés során
• Személyre szabott árajánlatok készítésében, azok nyomon követésében
• Ügyfélportfólió-építésben
• De legfőképp az üzletkötők munkájának támogatásában a szolgáltatásaink ügyfeleknek történő bemutatásával és a találkozók megszervezésével

Te vagy az ideális jelölt, ha:
• kiemelkedő kommunikációs készséged mellett erős kapcsolatfelvételi és meggyőző készséggel is rendelkezel
• képes vagy önállóan is döntést hozni
• pozitív, barátságos és proaktív a személyiséged
• segítőkész és támogató vagy
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel
• terhelhető vagy és jól tűrőd a stresszt
• rátermett pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:
• call centerben szerzett tapasztalat és angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: 2351 Alsónémedi, GLS Európa u. 2.
Munkaidő: 8:00 – 16:30 (munkanapokon)