Termék mérnök

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

– Ügyfelekkel kapcsolatos ügyintézési feladatok várnak Rád
– Lehetőséged nyílik a gyártási folyamatok fejlesztésében való részvételre
– A gyártásstruktúrák figyelemmel kísérése és segítsége is a feladatköreid közé fog tartozni
– Részt vennél az ellenőrzéseken
– Együttműködnél mérnökeinkkel
– Felelnél a nem megfelelő anyagmozgatás kezelésében
– Feladatod lenne továbbá a korrekciós intézkedésekben való tanácsadás a gyártási folyamatok kapcsán

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

– Mérnöki felsőfokú végzettség
– 1-3 év gyártási folyamatokban szerzett tapasztalat
– Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
– Microsoft Office ismerete

Mit kínálunk?

– Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
– Családias légkör
– Munkába járási támogatás
– Éves bónusz és 13. havi fizetés
– Ingyenes étkeztetés
– Fejlődési lehetőség
– Hosszútávú munkalehetőség

Előny:

– SAP és AutoCad ismerete
– Kerékpáralkatrészek kompatibilitásának ismerete
– Gyártási folyamatokban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!