Termékfejlesztési mérnök

CLAAS Hungária Kft.

Standszám:

Mik lesznek a feladatai?
• Alkatrészek, részegységek, komplex termékek fejlesztése.
• Kapcsolattartás a fejlesztő partnerekkel (gyártás és technológia) és a beszállítókkal.
• Külföldi mérnök kollégákkal való folyamatos kooperáció.
• Projektvezetési feladatok.
• Prototípus gépek építésének támogatása és szántóföldi tesztelések támogatása.

Mit várunk Öntől?
• Felsőfokú gépészmérnöki, mezőgazdasági gépészmérnöki, közlekedésmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettséget.
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudást.
• Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalatot.
• CAD rendszerek ismerete.
• Rendszer- és projektszemléletet.

Mi jelent előnyt?
• CATIA szoftverismeret.
• Betakarítógépek működésének ismerete.
• Német nyelvismeret.