Termékmenedzser Technológus

3DHISTECH Kft.

Standszám:

D27

A technológia csapat tagjai sokrétű munkát látnak el, hiszen cégünknél ők alkotják a hidat a fejlesztés és a gyártás között, annak érdekében, hogy a 3DHistech a szabványoknak megfelelő minőségű orvostechnikai mikroszkópokat tudjon szállítani a világ országaiba. A termékfelelős technológus feladata, hogy műszaki oldalról támogassa ezt a folyamatot a rá bízott készülékek esetén. Ebbe a változatos és izgalmas környezetbe keresünk egy új kollégát.

Feladataid lesznek:
– a cég által fejlesztett, gyártott termékek műszaki támogatása a fejlesztés korai fázisától a termék teljes életútján keresztül.
– új termékek vagy módosítások bevezetése gyártásba, részegységek meghatározásával, szerelési munkautasítások írásával és anyagjegyzékek létrehozásával a vállalatirányítási rendszerben
– MEO által jelzett beszállítási problémák kivizsgálása, egyeztetés a beszállítókkal
– gyártási problémák megismerése, megoldása, visszacsatolása fejlesztésre
– folyamatok és eszközök validációjának elvégzése a minőségirányítással közösen
– aktív részvétel a cég ISO minőségbiztosítási rendszerének fenntartásában

Akit keresünk:
– mechatronikai-, vagy gépészmérnök végzettséggel rendelkezik (főiskola, egyetem)
– CAD tervező program használatában tapasztalattal rendelkezik
– minőségirányítási elvekkel tisztában van
– legalább kommunikációs szintű az angol nyelvtudása
– szívesen végez dokumentációs munkát
– jól kommunikál a műszaki-, és az irodai kollégákkal, és a külsős partnerekkel, beszállítókkal is
– proaktív személyiség

Előnyt jelent a kiválasztás során:
– ISO 13485 ismerete
– gyártásban szerzett tapasztalat, kreativitás, önállóság
– Solid Edge ismerete
– szakmai angol nyelvtudás
– gyártói környezetben szerzett szakmai tapasztalatot
– dolgozott már vállalatirányítási rendszerekben

Amit kínálunk:
– az új munkatárs egy nagy presztízsű vállalat sikeres, professzionális és innovatív csapatának lehet a tagja
– stabil csapatot, a fluktuációnk minimális, nem cserélődnek a kollégák hetente
– mentoring programot
– szakmai és személyes fejlődési lehetőséget, meglévő szakmai tudás mélyítését
– nemzetközi szinten is egyedi rendszerek fejlesztésében való részvételt
– önállóságot
– változatos munkát
– hosszú távú együttműködést
– teljesítményt elismerő bérezést

Munkavégzés helye: 1141 Budapest, Öv utca 3-5.
Stand: D27