Termelési Csoportvezető

Ceva-Phylaxia Zrt.

Standszám:

A10

A KÖVETKEZŐ FELADATOK VÁRNAK RÁD
– Napi munkavégzés szervezése, koordinálása
– GMP-előírásoknak megfelelő munkavégzés betartása és betartatása
– Termeléshez kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzése
– Vezetése alá tartozó csapat munkájának szervezése, munkaidő beosztás írása
– Termelési terv alapján a feladatok határidőre történő teljesítése
– Társosztályokkal kapcsolattartás
– Részvétel validálási, kvalifikálási folyamatok tervezésében, kivitelezésében
– Felmerülő műszaki problémák elhárításának koordinálása

MIÉRT A CEVA-PHYLAXIA?
– Munkánkat minden nap az állatok jólétének szenteljük
– Stabil foglalkoztatást kínálunk egy válságálló iparágban
– Átfogó képzési lehetőségeket nyújtunk
– Vállalkozásunk folyamatosan növekszik
– Csatlakozhatsz egy dinamikus és lelkes szakemberekből álló csapathoz
– Magyarországon egyedülálló szaktudásra tehetsz szert
– Az ebédidő élvezetesebb, mivel beletartozik a munkaidőbe

KOMPENZÁCIÓ

Teljesítményed, az alapbér mellett, szeretnénk több juttatással és bónusszal is elismerni. Emellett elkötelezettek vagyunk a versenyképes bérezés mellett, így évente növeljük a fizetéseinket.

– Kiemelkedő éves cafeteria juttatást kínálunk, amely egy 13. havi fizetésnek felel meg
– Minden kollégánk jogosult éves bónuszrendszerre, amely egyéni és vállalati teljesítményen alapul és további egyhavi, vagy magasabb fizetésnek felel meg
– Kiterjedt egészségbiztosítási csomagunk elsődlegesen a Te jólétedet szolgálja
– Ingyenes sport- és fitnesz lehetőségekkel támogatjuk az egészséged
– Támogatjuk gyermekeid iskolakezdését
– Ha Pest megyéből tömegközlekedéssel ingázol, fedezzük az utazási költségeid
– Helyi éttermünkben kedvezményes árú és széles reggeli, valamint ebéd választékkakal várunk
– Ingyenes és biztonságos parkolást biztosítunk az autóval ingázó munkatársaink számára
– Karácsonyi bónuszt biztosítunk
– Életkortól függetlenül minden kollégánk jogosult évi 25 nap alapszabadságra

ELVÁRÁSOK
– Biomérnök, vegyészmérnök, élelmiszermérnök vagy egyéb releváns végzettség
– Precíz, megbízható munkavégzés
– Változó munkarend vállalása nem okoz problémát
– Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
– Rendszerszemlélet
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Jelentkezésedet várjuk a(z) A10 standon!

A rendezvény főszervezője:

hello@jobverse.hu