TESZTMÉRNÖK GYAKORNOK

Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.

Standszám:

B10

Vár Téged a Knorr-Bremse csapata! Amennyiben még tanulsz, de közben szeretnéd színesíteni tudásod és tapasztalataid egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban, vagy netán a szakmai gyakorlati helyedet keresed, úgy itt a lehetőség számodra!
EZEK LESZNEK A FELADATAID
• Vasúti fékvezérlő rendszer elemek vizsgálata
• Kísérlettervezés, műszeres mérések, eredmények kiértékelése
• Fejlesztői csoport támogatása mérési eredményekkel
• Prototípusok vizsgálata, szériaengedélyezések
• Tesztcsoport műhelyében szerelési és karbantartási munkák
• Mérések támogatása
• Elektro-pneumatikus mérőrendszerek építése
AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ
• Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony műszaki felsőoktatási intézményben (elsősorban mechatronika szakon)
• Programozási ismeretek
• Angol vagy német nyelvtudás
• Heti minimum 20 óra munkavégzés vállalása rugalmas munkaidőben
MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
• Megismerhetsz egy nemzetközi vállalatot és annak tevékenységét
• Átlátod majd egy 2000 fős szervezet felépítését
• Rugalmas időbeosztásban a tanulmányaid mellett tudsz dolgozni
• Barátságos és támogató csapat vár rád
• Később akár főállásban is dolgozhatsz nálunk
• Az itt szerzett tudásod garantáltan értékes lesz a munkaerőpiacon
• Extrák: céges konditerem, parkolási lehetőség, vállalati rendezvények, szakmai konferenciák, képzések
MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA
• Villamossági (szerelési) gyakorlatod van
• Pneumetikai ismeretekkel bírsz