Tesztmérnök – Hil-tesztpadok, Járműfejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

HiL-tesztpadok fejlesztéséhez, üzembe helyezéséhez és aktualizálásához, járművek vezérlőegységeinek funkcionális tesztelésére keresünk tesztmérnök munkatársat.
A jövő járműveit az egyre növekvő számú elektromos és elektronikus komponensek jellemzik. A különböző vezérlőegységek kialakítása és funkcionális működésük biztosítása egyre nagyobb kihívást jelent.
Ennek érdekében a tesztelés történhet a járműben, HiL (Hardware-in-the-Loop) mérőállomásokon, valamint a korai fejlesztési fázisban SiL (Software-in-the-Loop) szimulációs modellek segítségével is.

Következő feladatok várnak Önre

– Tesztpadon történő műszaki változtatások értékelése és engedélyezése
– A tesztpad változtatások tervezése, végrehajtása és végleges átvétele
– Átvételi jegyzőkönyvek készítése
– Tesztpad modell és hardverhibák elemzése és javítása
– Projektmenedzsment és változásmenedzsment a járműfejlesztési folyamat során
– Beszállítói menedzsment
– Eredmények bemutatása és képviselése nemzetközi projektcsapatokban

Ön az ideális jelölt, ha

– Lezárt BSc vagy MSc tanulmányokkal rendelkezik villamosmérnök, vagy informatika szakterületen; ideális esetben elmélyült járműtechnikai ismeretekkel rendelkezik
– Elmélyült ismeretei vannak az alábbi alkalmazásokban: dSPACE, Vector, ECU diagnosztikai eszközök, SysML, TPT, EXAM, ECUTest, Jenkins
– A következő eszközök/szoftverek ismerete: MATLAB/Simulink, C/C++
Ideális esetben szakmai tapasztalattal rendelkezik komplex elektronikai rendszerek szoftver tesztelésében
– Legalább középfokú német és/vagy angol nyelvismerete van
– Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
– Lelkes, rugalmas és kreatív
– Érdekli az együttműködés nemzetközi környezetben
– Hajlandó a csapatmunkára és az együttműködésre
– Jó problémamegoldó készségek jellemzik