TESZTMÉRNÖK – VÁC

ZOLLNER Kft.

Standszám:

B15

FELADATOK
 Kapcsolattartás a vevői mérnökcsapattal
 A gyártásban és a tesztelési folyamat során felmerülő problémák megoldása
 Új termék vagy termékváltoztatások bevezetése
 Berendezések, mérőeszközök felügyelete, karbantartások ügyintézése
 Gyártott termékekhez tesztutasítások készítése
 Teszt munkaműveleteket végző dolgozók oktatása
 Tesztrendszer írása, programozása, vevővel való kapcsolattartás, dokumentálás, beüzemelés
 Teszt-berendezések és teszt-eljárások folyamatos működésénék fenntartás
 Kieső modulok hibaelemzése
 Kapcsolási rajz önálló értelmezése

ELVÁRÁSOK
 Felsőfokú villamosmérnök végzettség
 Aktív, középfokú angol nyelvtudás
 Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód

ELŐNYÖK
 Erős- és gyengeáramú ismeretek
 Hasonló területen vagy munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat

AJÁNLATUNK
 Kiváló munkakörülmények
 Versenyképes jövedelem
 Cafeteria
 Utazási támogatás
 Bónusz juttatások