Toborzó angol nylevtudással

Budapesti toborzó csapatunk bővítésének céljából keressük új kollégánkat, aki fizikai munkaerő-kölcsönzési projektjeinken fog dolgozni. Csapatunk sokszínű felépítésére büszkék vagyunk, légy te is nyitott erre 😊 Diákok, fiatalok, felnőttek, megváltozott munkaképességűek és nyugdíjasok egyaránt erősítik irodánkat.
Ha szenvedélyed a kommunikáció, szeretsz beszélgetni, másokon segíteni, rendelkezel toborzási területen szerzett tapasztalattal, várjuk jelentkezésed!

Toborzó – angol nyelvtudással

pozíciónkra

Főbb feladatok:
• A partnerektől érkező létszámigények folyamatos nyomon követése és teljesítése
• Toborzási projektek folyamatos visszamérése és optimalizálása, kimutatások készítése
• Hirdetési szövegek szerkesztése, hirdetések feladása
• Beérkező pályázatok előszűrése, adatbázis szűrés
• Interjúk lebonyolítása, összefoglalók készítése – angol nyelven
• Csoportos tájékoztatók megszervezése és lebonyolítása
• Új, lokális toborzási megoldások kialakításában történő aktív részvétel, új toborzási csatornák felkutatása
• A belső nyilvántartási rendszerekben a feladatokhoz tartozó és szükséges adatok, információk rögzítése, és azok naprakészen tartása
• Közvetlen kollégákkal és társterületekkel történő hatékony együttműködés
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Toborzási feladatkörben szerzett min. 1-3 év tapasztalat
• Az online toborzási csatornák és social media platformok magabiztosan használata
• Magabiztos angol nyelv használata szóban és írásban
• B kategóriás jogosítvány
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség magyarul és angolul egyaránt
• Proaktív, dinamikus, eredményorientált személyiség
• Igény a csapatmunkára, képesség az önálló feladatvégzésre; ezek rugalmas gyakorlati használhatósági képessége a mindennapokban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Munkaerő-kölcsönző cég oldalán szerzett tapasztalat
• Fizikai munkaerő toborzásban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
• Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
• Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
• Fejlődési, előre lépési lehetőség, folyamatos szakmai fejlesztés (belső képzések)
• Változatos feladatok,
• Támogató és megbízható szakmai környezet, stabil vállalati háttér
• Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: 1146 Budapest, Hungária körút 140. – 144.

Keress minket a D4 standnál