Törzskönyvező dokumentátor OROSZ nyelvtudással- részmunkaidős 7 órás

Egis Gyógyszergyár Zrt.

Standszám:

D3

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Érdekel a törzskönyvezés? Vonzó számodra az otthoni munkavégzés? Nyitott vagy határozott idős munkaszerződésre? Szeretnél részmunkaidő 7 órában dolgozni? Rendelkezel legalább 1 éves műszeres analitikai vagy klasszikus analitikai tapasztalattal? Ismered és aktívan használod a Teamst? Középfokú OROSZ nyelvismerettel rendelkezel és szívesen használnád napi szinten írásban? Ha igen, akkor várjuk jelentkezésed néhány kattintással a Készítmény dokumentációs osztályunk orosz csoportjában.

FELADATOK
– Új törzskönyvezéssel, törzskönyvi hosszabításokkal vagy törzskönyvi módosításokkal kapcsolatos analitikai dokumentumok összeállítása, fordítása.
– Lehetőséged lesz kutatás-fejlesztési területtel való aktív kapcsolattartásra törzskönyvezési oldalról, mivel Te fogod megírni OROSZ nyelven az új fejlesztésű készítmények törzskönyvi anyagát.
– Izgalmas szakmai ügyekről beszélhetsz az analitikai laboratóriumok kollégáival a törzskönyvezési munka során.
– Ha szívesen foglalkoznál a hatósági visszakérdezések megválaszolásával, nálunk a helyed.
– Fontos számunkra, hogy a törzskönyvezési szabályokat, guideline-k kövesd a napi munkád során, és közös célunk a precíz rendezett dokumentáció és visszakereshető tárolás.

TÉGED keresünk HA
– Természettudományos Ms.C. diplomád van (gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök, vegyész)
– Legalább középfokon aktívan tudsz OROSZUL írni és fordítani
– Legalább 1-3 éves műszeres (HPLC, GC) analitikai gyakorlatod van
– Szívesen értelmezel és fordítasz szakmai analitikai dokumentumokat
– Pályakezdők jelentkezést is várjuk aktív középfokú orosz nyelvtudással és természettudományos diplomával.

ELŐNY
– Orosz nyelvtudásod mellett, középfokon beszélsz ANGOLUL is

Dolgozz nálunk mert…
– Támogató vezető és barátságos, nyitott kollégák várnak Téged
– Munkád során lehetőséged lesz részletesen megismerni egy nagy múltra visszatekintő, nemzetközileg sikeres gyógyszergyár belső működését
– Van lehetőség otthoni munkavégzésre
– A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
– Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
– Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.