Törzskönyvező (hibrid munkavégzés)

Egis Gyógyszergyár Zrt.

Standszám:

D3

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Junior és szenior törzskönyvező kollégákat egyaránt keresünk Nemzeti törzskönyvezési csapatunkba. XIII. kerületi, jól megközelíthető irodánk felszerelt konditeremmel, étkezővel, díjnyertes közösségi térrel, barátságos kollégákkal vár Téged!

FELADATOK
– Nálunk nemzetközi engedélyeztetési feladataid lesznek, illetve speciális – value-added – készítményekkel foglalkozhatsz. Változatos feladatok és termékek tartoznak minden kollégánkhoz.
– A Te feladatod lesz a termékek hatósági bejelentésének és módosításainak intézése, a külföldi hatóságokkal és külföldi partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás is.
– Számítunk a szakértelmedre a regisztrációkhoz/notifikációkhoz szükséges kísérőiratok/dokumentumok fordíttatásánál, szaklektoráltatásnál valamint a hatóság jóváhagyásánál is
– Hosszútávon, szenior kollégaként számítunk Rád alkalmi projektekben, ahol a jövőben kisebb csoportok munkáját koordinálhatod.

ELVÁRÁSOK
– Gyógyszerész/vegyész/vegyészmérnök, vagy orvos/biológus/biológusmérnök végzettség
– Orvostechnikai eszközök / biocid / étrendkiegészítő / kozmetikum szabályozásban/ engedélyezésben szerzett min. 2 év tapasztalat
– Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
– Jó kommunikációs készség, jó együttműködési készség
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

ELŐNY
– Hasonló területen gyártó cégnél szerzett tapasztalat
– MDR szabályozás gyakorlati ismerete

AMIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANOD!
– Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (13. havi, cafeteria)
– Nálunk igazi szakmai kihívások várnak Rád és folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
– Egy összetartó, magas szakmai színvonalat képviselő csapat tagja lehetsz
– Tudjuk, hogy a rugalmasság, home office lehetősége milyen fontos, ezért biztosítjuk hozzá a feltételeket
– Nyaranta Balaton-parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
– Orvosi rendelőinkben széleskörű szolgáltatások érhetők el számodra: fogászat, bőrgyógyászat stb.
– Saját óvodánk, bölcsődénk van
– Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
– Minden munkavállalónkra csoportos élet – és baleset biztosítást kötünk

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.