Üzemi minőségellenőrző laboráns – 3 műszakos

Egis Gyógyszergyár Zrt.

Standszám:

D3

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Érdekel a gyógyszeripari gyártásközi ellenőrzés? Vonzó számodra a 3 műszakos munkarend? Szívesen dolgoznál GMP munkakörnyezetben a Tabletta üzem laborjában? Szeretnél a XVI. kerületben dolgozni a Bökényföldi úti telephelyen? Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy stabil munkahelyet, ahol modern és folyamatosan fejlődő környezetben dolgozhatsz!

FŐBB FELADATOK
– Homogenizátumok és tabletták fizikai paramétereinek vizsgálata
– Tisztítás validálási és monitorozási minták levétele
– Műszerek kezelése ( tablettavizsgáló készükék, szemcseméret analizátor)
– A vizsgálati eredmények dokumentálása
– GMP-vel kapcsolatos dokumentációs tevékenységek elvégzése
– A munkához szükséges eszközök előkészítése, a munkaterület és a laboratórium tisztán, rendben tartása

ELVÁRÁSOK
– Vegyésztechnikusi vagy környezetvédelmi technikus végzettség vagy középfokú vegyipari érettségi
– Három műszakos munkarend vállalása, ahol heti bontásban változik a délelőtti műszak 5:45- 13:45, délutáni műszak 13:45-21:45 és éjszakai műszak 21:45-05:45
– Felhasználói szintű IT ismeret
– Önállóan, pontosan, precízen végzed a feladataidat
– Jó szervező és jó kommunikáció készséged van
– PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

ELŐNY
– Gyógyszeriparban készítmény vizsgálati területen szerzett tapasztalat
– GMP tapasztalat
– Alapfokú angol nyelvismeret

Amiért érdemes az Egist választanod
– A bruttó fizetésen túl évi bruttó 520.000Ft cafeteriát biztosítunk munkavállalóink számára
– Mindezeken felül 13. havi fizetés is van nálunk
– A délutános munkavégzésért 40%, az éjszakai munkavégzésért 80%-os műszakpótlékot biztosítunk
– +2 nap szabadnap a törvényben meghatározott szabadságon felül
– A vidékről bejáróknak utazási támogatást biztosítunk (busszal és vonattal 86%-os, autóval 20 Ft/km utazási költségtérítés)
– Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
– Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
– Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
– Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
– Csoportos élet- és baleset biztosítást kötünk munkavállalóinkra

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.