Üzemkontroller

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– Új üzleti modellek pénzügyi vizsgálata és beértékelése
– Kontrolling rendszerek továbbfejlesztése performance management és ESG szempontok figyelembevételével
– Vállalati projektek támogatása kontrolling részről és koordinálása a pénzügyi területek között
– Gyártási és általános költségek középtávú és éves tervezése, követése, előrejelzése
– Beruházási igények értékelése, gazdaságossági számítások készítése
– A döntés-előkészítések támogatása pénzügyi oldalról prezentációk elkészítésével és ezek leegyeztetésével
– Folyamatos kapcsolattartás a különböző üzleti területek munkatársaival, vezetőivel és az igazgatósággal
– Pénzügyi jelentések készítése az általános-, személyi ill. projekt-költségekről és ezek bemutatása szakterületi vezetőknek
– A pénzügyi szempontok képviselete a különböző szakterületek felé

Ön az ideális jelölt, ha
– Felsőfokú gazdasági végzettsége van
– Legalább 2-4 év projekttapasztalattal rendelkezik controlling/pénzügyi területen belül
– Szívesen dolgozna ki az üzleti trendekből levezetett új koncepciókat, amiket le is tud egyeztetni másokkal és azt különböző grémiumokon hatékonyan képviseli
– Tárgyalóképes szinten kommunikál németül, angol nyelvű szakmai anyagokat önállóan feldolgoz
– Felelősségteljesen és alaposan végzi a munkáját, önállóan és csapatban is
– Erőssége az elemző gondolkodásmód és képes komplex szakmai összefüggéseket egyszerűen bemutatni
– Magabiztos a fellépése és a konfliktusokat jól kezeli
– Jól bánik az MS Office alkalmazásokkal, különösen az Excellel és Powerpointtal

Jelentkezésedet várjuk a(z) standon!

A rendezvény főszervezője:

hello@jobverse.hu

2025. március 5. (szerda) 10-19 óra

2025. március 6. (csütörtök) 10-17 óra