Üzletvezető

Profession Services

Standszám:

A28

Több, mint 150 éves múltra visszatekintő brand keresi új kollégáját

Üzletvezető
pozícióba!

Megbízónk az édességipar egyik legkiemelkedőbb szereplője, ahol leendő vezetőként saját üzleted és csapatod sikeréhez járulhatsz hozzá a svájci világmárka képviseletében.

Amiben számítunk Rád:
– Üzlet irányítása teljes felelősségi körrel (H-V)
– A beosztotti csapat (4-7 fő) teljeskörű vezetése; beosztás elkészítése, fejlesztése, új kollégák kiválasztása és betanítása
– A termékválaszték megjelenítése a vállalati szabályoknak megfelelően
– Áruátvétel és értékesítése
– Leltározás előkészítése és lebonyolítása, valamint a bolti készlet optimalizálása
– A készleten lévő áruk minőségének rendszeres ellenőrzése
– Az adott havi célszámok megvalósítása
– Az üzlet működésével kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
– Amivel támogatjuk a sikeredet és azt, hogy jól érezd magad nálunk:
– Stabil, biztos háttér
– Exkluzív munkakörnyezet
– Versenyképes kompenzációs csomag
– Telefon, notebook
– Kötetlen munkarend

Téged keresünk, ha;
– Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
– Min. 2 éves vezetői tapasztalatodban
– Jó kommunikációs képességeid vannak és komfortos számodra a havi célok eléréséért dolgozni
– Szívesen dolgozol akár hétvégén is az üzleted sikeres működése érdekében
– Magabiztosan használod az Excelt
– Tárgyalás szinten beszélsz angolul, amit a munkád során mindennaposan tudsz is használni a központi osztályokkal történő egyeztetések céljából