Vevői minőségbiztosítási mérnök

SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.

Standszám:

B10

FELADATOK:
A vevői reklamációkkal kapcsolatos KPI-ok elérésére való törekvés, eltérés esetén a területre vonatkozó korrekciós intézkedésekben, javaslatok kidolgozásában való részvétel
A vevőtől érkező széria és field reklamációk szakszerű kezelése, folyamatos kapcsolattartás a vevővel (E-mailben, telefonon és a vevői portálokon)
A reklamációk analízisére létrejött csapatban moderátori szerepkör betöltése, a 8D riportok menedzselése, az akciók összefogása és dokumentálása
A reklamációk kapcsán hozott intézkedések határidejének folyamatos nyomon követése
Dokumentációk, riportok és kimutatások, elkészítése és naprakész vezetése
Vevői auditokon történő részvétel

ELVÁRÁSOK:
Felsőfokú végzettség vagy hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
Autóipari szabványok és technikák ismerete (pl.: FMEA, 8D, 5WHY, Ishikawa stb.)
Jó problémamegoldó képesség; feladatorientált személyiség
Ügyfélközpontúság
Folyékony magyar nyelvtudás szóban és írásban

ELŐNY:
Autóipar területén szerzett tapasztalat

Szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével a Kornelia.Kovacs@motherson.com e-mail címre.