Vevői minőségbiztosítási mérnök

Autoliv Kft.

Standszám:

D15

AZÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD CSAPATUNKHOZ, MERT
• termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
• valódi felelősségteljes munkád lesz, hiszen közvetlenül tartod a kapcsolatot a vevővel;
• felkészült kollégák segítik a munkádat;
• elérhető vezetők támogatnak.

FELADATAID LESZNEK:
• Az AUTOLIV vevőszolgálatain keresztül vagy a közvetlenül érkező megrendelői észrevételek/reklamációk kezelése, nyilvántartása / dokumentálása, továbbítása az Autoliv Hungary megfelelő szakterületére, ill. megoldásában való közreműködés;
• A megrendelők felé továbbított megoldási javaslatokban foglaltak az Autoliv Hungary szakterülete(ek) részéről történő
bevezetésének/betartásának stb. nyomon követése, ellenőrzése;
• Kapcsolattartás az AUTOLIV vevőszolgálataival;
• Dokumentációk , statisztikák, kimutatások, naprakész vezetése;
• Közreműködés a vevői és tanúsító auditokban;
• Auditok eredményei alapján új intézkedések kezdeményezése/kiadása;
• A problémamegoldó – 8D – csapat koordinálása.

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA
• Felsőfokú műszaki és/vagy minőségbiztosítási végzettséggel rendelkezel;
• Hasonló területen szerzett releváns tapasztalattal bírsz;
• Tárgyalóképes angol nyelvismereted van;
• Jó problémamegoldó képességed van feladatorientált és proaktív személyiség vagy

ELŐNY
• Autóipari tapasztalat;
• Auditori végzettség és tapasztalat;
• VDA 6.1, IATF 16949 szabványok ismerete.