Vezető – Applikáció Management / IT Security rendszerek

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– Stabil IT SW-üzemeltetés IT Security rendszerek kapcsán a shared service területén belül, különböző Audi/VW konszern telephelyek részére, az SLA mérőszámainak betartásával
– Jövőbemutató IT Security szolgáltatások tervezése és letárgyalása a shared competence center stratégiája alapján
– Sikeres szolgáltatás felépítés megegyezett projektterv és KPI-ok alapján
– Aktív kapcsolattartás a szolgáltatások megbízóival az Audi/VW konszernen belül, valamint tanácsadás a szolgáltatások bővülési lehetőségei kapcsán
– Szakmai és fegyelmi irányítás, valamint a munkatársak továbbfejlesztése, ideértve a szervezeti egység csapatüléseinek és a munkatársak értékelésének végrehajtását
– A napi operatív műveletek ellenőrzése, a minőségi követelmények és a KPI-ok figyelembevételével
– A munkatársak kapacitásának és fő feladatainak tervezése
– Külső partnercégek gazdaságos irányítása a 2./3. szintű üzemeltetési feladatok tekintetében

Ön az ideális jelölt, ha

– Többéves tapasztalattal rendelkezik a SW-üzemeltetés területén, fókuszban IT Security ismeretekkel
– Felsőfokú végzettsége van informatikai karon, vagy hasonló/kapcsolódó műszaki szakirányon
– Minimum 3-5 éves tapasztalata van munkatársak vezetésében és projektvezetés területén, szolgáltatás átadás/átvétel folyamatban
– Tárgyalóképes német és angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban
– Megoldásorientált és analitikus gondolkodásmód jellemzi
– Nyitottság a megbízó felé és kiváló csapatszellem jellemző Önre
– Jó kommunikációs és szervezési képességek jellemzik
– Ismeri és alkalmazza az agilis módszertanokat pl.: Scrum