Vezető jegyvizsgáló

MÁV-VOLÁN-csoport

Szeretnél mosolyt csalni az emberek arcára a mindennapi munkád során? Unod már az irodai munkát és valami mást csinálnál? Várunk téged a 2024. áprilisában induló jegyvizsgálói tanfolyamunkra!
Ha érdekel a vasút világa, illetve határozott, felelősségteljes vagy, akkor várjuk jelentkezésed!
Találkozzunk a B4-es standnál!

Feladatok:
– a 4,5 hónap időtartamú tanfolyamon való részvétel és a hatósági vizsga sikeres teljesítése
– a tanfolyamot követően az utasok tájékoztatása és menetjegyének ellenőrzése
– meghatározott állomásokon felhatalmazás adása a vonat indulására
– a tanfolyam ideje alatt a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van:
– középfokú állami iskolai végzettség
– orvosi alkalmasság
– erkölcsi bizonyítvány

Amit ajánlunk:
– stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
– teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel már a képzés időtartamára is
– a tanfolyam idejére szállás biztosítása
– béren kívüli juttatások
– ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére
– 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
– vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
– munkavállalóknak kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség
– a jegyvizsgáló tanfolyam elvégzése után, 3 hónap gyakorlati tapasztalatot követően vezető jegyvizsgáló tanfolyamon való részvétel
– ha további kihívásokra vágyik és rendelkezik alapfokú nyelvismerettel, tapasztalt kollégáink számára lehetőséget biztosítunk a nemzetközi vezető jegyvizsgáló tanfolyamon való részvételre