Vezető – Konstrukció és szimuláció – Szerszámgyár, Berendezés- és készülékgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Vállalatunk már több éve Magyarország legnagyobb forgalmat elérő, legtöbbet exportáló cégei közé tartozik és egyben a magyar autóipari szektor legnagyobb beruházója. Ezen környezetbe illeszkedik a konstrukció és szimuláció vezető kihívásokkal teli, változatos feladatköre.

Az érintett szervezeti egység felelős a karosszériaelemek gyártásához szükséges rendszerek és eszközök fejlesztéséért, tervezéséért, felépítéséért az exkluzív szériagyártás és a sorozatgyártás területén.

Következő feladatok várnak Önre

– Munkatársak fegyelmi és szakmai irányítása
– A területen belüli munkafolyamatok meghatározása és folyamatos továbbfejlesztése
– A szervezeti egység felépítésének és folyamatszervezésének, üzleti folyamatmenedzsment megtervezése
– A szervezeti célrendszerek meghatározása
– Javaslatok kidolgozása az üzleti területek bővítésére és a jövő biztosítására
– Erőforrás tervezés és kezelés
– A szervezeti stratégia meghatározása a magasabb szintű szervezeti egységek, az -Audi Hungaria, az Audi AG és a Volkswagen csoport stratégiai irányai alapján
– Három mérnöki csapat felelősségi körének összefoglalása és egyesítése: konstrukció, szimuláció és elrendezés tervezés
– A karosszériaelemek gyártásához szükséges koncepció, az elrendezés megtervezése, a gyártási rendszerek szimulálása és dokumentálása
– Gyártóeszközök és alapszerkezeti konstrukciók, pneumatikus tervek és dokumentációk készítése és archiválása
-Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a szolgáltatókkal, valamint a partnercégek koordinálása
– Részvétel vállalati bizottságokban a karosszériaépítési szabványok továbbfejlesztése érdekében

Felelősségei:
– A termék felfutásának támogatása a karosszériaelemek gyártásához – a vállalati előírásoknak, folyamatszabályoknak, valamint a munkavédelemre vonatkozó követelményeknek és a termék integritásának kötelező erejű kötelezettségeinek betartásával
– Újonnan épített berendezések időben történő leszállítása
– A CE-megfelelő rendszerek gyártása és időben történő átadása
– A törvényi és hatósági előírások betartása (Compliance és governance)
– Mérhető KPI-k meghatározása, valamint azok célkövetése és teljesítménymérése
– A költségvetési célok teljesítése
– Kockázatkezelés és korrekciós intézkedések
– A munkáltatói kötelezettségek teljesítése, valamint a munkavállalók motivációja és területi kommunikációja, az Audi értékrendszerének kommunikációja

Ön az ideális jelölt, ha
– Felsőfokú (egyetemi/főiskolai) végzettséggel rendelkezik gépészmérnök/mechatronika/elektronika szakirányon
– Legalább 3 éves vezetői tapasztalata van
– Nemzetközi környezetben is jól érzi magát (új kultúrák iránti érdeklődés jellemzi)
– Tárgyalóképes német és angol nyelvtudása van
– Tapasztalattal rendelkezik a gyártás, a termékfejlesztés, a karosszériaépítés, a szerszámkészítés és a tervezés területén
– Ismeri a következő virtuális folyamatokat: CAD/CAM, Catia, folyamattervező/szimulátor, Digital Twin
– Jól érzi magát egy folyamathoz kapcsolódó, szisztematikus munkakörnyezetben
– Olyan dinamika jellemzi, amely lehetővé teszi az osztály további fejlődését
– Ösztönözi az innovációt
– Szívesen dolgozik külső beszállítókkal és a beszállítói menedzsmenttel