Vezető – Szériaanalízis, Járműösszeszerelés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Analízis- és Előszériaközpont a járműgyár szereldéjéhez közvetlenül kapcsolódik. Feladatunk a szériafelfutás és gyártás támogatása precíz és gyors analízisek végzésével. Kollégáink feladatköréhez tartoznak többek közt a szériaautók analízisei, különálló alkatrészek, vagy egybefüggő alkatrészcsoportok analízisei, megelőző és hibaelhárító intézkedések meghozatala és megvalósításuk koordinálása, a jövőbeli modellek befolyásolása az aktuális modellekből hozott tapasztalatok alapján.

Következő feladatok várnak Önre

– A szériaanalízis mérnöki csapat diszciplináris és szakmai vezetése
– Próbagyártás koordinálása és kiértékelése
– Szereldei folyamatok és készjármű folyamatok eltéréseinek analizálása, hibaokozók feltárása
– Hiba esetén azonnali intézkedések bevezetése és megelőző intézkedések kidolgozása, nyomon követése
– Javaslattétel rövid és hosszú távú megoldásokra
– Átfogó felügyelet a problémamegoldó folyamat felett, egészen a hatékonyságvizsgálatig bezárólag

Ön az ideális jelölt, ha
– Felsőfokú gépészmérnök vagy járműgépész végzettséggel rendelkezik
– Legalább 5 év ipari területen szerzett szakmai tapasztalata van
– Legalább 3 év vezetői tapasztalattal rendelkezik
– Tárgyalóképes német nyelvtudása van írásban és szóban
– Minőségbiztosítási rendszerek és gyártási folyamatok területén rendelkezik tapasztalatokkal
– Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik
– Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés jellemző Önre