Vezető – Tesztcentrum automatizálás/méréstechnika

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– A fékpadi automatizálási/méréstechnikai csapat vezetőjeként Ön felelős a győri műszaki fejlesztés területén tarálható, mintegy 22 fékpad automatizálási és méréstechnikai berendezései rendelkezésre állásának biztosításáért. Ez magában foglalja a napi, operatív szintű és a jövőbe mutató tervezési feladatokat (projektek) is.
– Folyamatok fejlesztése és optimalizálása, illetve ezek beillesztése a szabályozási rendszerekbe
– A szükséges erőforrások tervezése, egyeztetése és biztosítása, a munkatársak képzése
– Megbízások feldolgozásának biztosítása a fékpadi méréstechnikai és automatizálási környezet üzemben tartásával
– Az elvégzett munka eredményeinek vizsgálata a belső előírásokra vonatkozóan, illetve a törvényi kötelezettségek figyelembevételével
– Célok tervezése, követése (költségek, határidők, technika, minőség), valamint intézkedések bevezetése eltérések esetén, adott esetben eszkaláció
– A szakterületi előírások és szabályozások betartása
– A csapat és a fékpadi környezet stratégiai továbbfejlesztése

Ön az ideális jelölt, ha
– Járműgépész-, gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy ezekkel egyenértékű felsőfokú végzettséggel rendelkezik (egyetemi/főiskolai diploma)
– Munkatársak vezetésében szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalata van
– Fékpadi környezetben, automatizálási, méréstechnikai rendszerekben meglévő tapasztalat előny
– Tárgyalóképes német és angol nyelvtudással rendelkezik
– Magas fokú szociális kompetencia és kommunikációs képesség jellemzi
– Nagyfokú elkötelezettség, önállóság is jellemzi de képes csapatban is helytállni
– Meggyőző, magabiztos a fellépése
– Képes a munkatársakat motiválni a célok elérése érdekében