Elektromos karbantartó technikus

Ceva-Phylaxia Zrt.

Standszám:

A következő feladatok várnak rád:
o Gyógyszeripari berendezések (tartályok, fermentorok, autoklávok, töltőgépek stb.), valamint a különböző ellátó rendszerek (víz, gőz, légtechnika stb.) villamos és irányítástechnikai rendszereinek karbantartása, javítása
o Az épület-felügyeleti (BMS) rendszerekhez kapcsolódó érzékelő és beavatkozó elemek karbantartása, javítása
o Villamos átalakítások, automatizálási megoldások kivitelezése
o Intézkedések végrehajtása a karbantartási program és felmerülő igények szerint
o Megelőző karbantartások végzése
o Külsős partnerekkel való kapcsolattartás (ajánlatkérés, műszaki felügyelet, stb.)
o Dokumentáció kezelése

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?
o Mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat.
o Fiatalos, vidám és jókedvű csapat vár téged.
o Olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon.
o Ha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünk.
o Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban.
o Az ebédidő a munkaidő része.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el
o Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz
o Kiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk.
o Műszakpótlékot biztosítunk a bruttó alapbér mellé, amely 30-60% között mozog.
o Családodat iskolakezdési támogatással segítjük.
o Fejlődési és tanulási lehetőség nyújtunk egy multinacionális vállalatnál.
o Helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal.
o Az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk.
o Ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra.
o Amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást.

Téged is várunk, ha:
o Műszerész, elektrotechnikus vagy egyéb releváns végzettséggel rendelkezel
o Villanyszerelő végzettség előnyt jelent
o Szabályozási és vezérléstechnikai ismereteid vannak (PLC-k, érzékelők, aktuátorok, elektropneumatika)
o Ipari területen hasonló munkakörben szerzett gyakorlattal rendelkezik (minimum 2 év)
o Angol nyelvű műszaki dokumentáció megértése nem okoz számodra gondot