Villamos mérnök / Electrical Engineer

Apollo Tyres (Hungary) Kft.

Standszám:

Új kollégáinkat keressük VILLAMOS MÉRNÖK pozícióba!
Apollo Tyres Hungary, B16 stand

Feladatok:
• A karbantartási költségek csökkentése és a gépkihasználtsági mutatók javítása
• A megbízhatóság javítása és a berendezések tartósságának biztosítása a meghatározott karbantartási stratégiát követve
• A karbantartási munkák megtervezése, előkészítése
• Az effektív tartalék alkatrész management rendszer alkalmazása
• Specifikációk, tervek, rajzok és anyaglisták elkészítése
Elvárások:
• Folyamatban lévő, vagy befejezett villamosmérnök BSC vagy MSC tanulmányok
• Angol kommunikációképes ismerete (a szókincsed miatt nem kell aggódnod)
• Számítógéppel támogatott tervező és mérnöki szoftverek használata projekttervek és kapcsolási rajzok készítéséhez
Előnyt jelent, ha van tapasztalatod az alábbiakban:
• Tapasztalat a hibaelhárításban
• AC hajtások ismerete és hibaelhárítása
• SAP PM modul ismeretek
• Karbantartási tevékenységekhez szükséges biztonsági követelmények ismerete
Amit mi nyújtunk neked, ha minket választasz:
• Magas bónusz, lakhatás támogatása
• Szakmai fejlődési lehetőség az ország egyik legmodernebb gyárában
• Ipar 4.0
• PLC & hardware programozás és hibaelhárítás ismeretek mélységi elsajátítása
• Szervo vezérlő rendszerek megismerése

We are looking for our new colleagues for the position of ELECTRICAL ENGINEER!
Apollo Tyres Hungary, pavilon B16

Tasks:
• Reducing maintenance costs and improving machine utilization indicators (Uptime)
• Improving reliability and ensuring the durability of equipment by following the defined maintenance strategy, including criticality (at optimal costs)
• Planning and preparation of maintenance works
• Application of the effective spare parts management system
• Prepare specifications, plans, drawings and material lists
Expectations:
• Current or finished Electrical Engineering BSC or MSC
• English-intermediate level
• Use computer-aided design and engineering software to create project plans and schematics
An advantage, but not a requirement:
• Experience in troubleshooting
• Knowledge and troubleshooting of AC drives
• SAP PM module knowledge
• Knowledge of safety requirements for maintenance activities
What we offer you if you choose us:
• High bonus, housing allowance
• Professional development opportunity in one of the most modern factories in the country
• Industry 4.0
• PLC & In-depth mastery of hardware programming and troubleshooting knowledge