Villamosmérnök/ Elektromos tervező

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Megbízónk:
Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére. Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését végzi.
Munkavégzés helye: Budapesttől 10 km-re, észak-budai régió

Feladatok:
 szoftver fejlesztés ipari gyártóberendezésekhez, egyedi célgépekhez
 berendezések elektromos tervezése, a kivitelezés nyomon követése, koordinálása
 műszaki dokumentáció készítése
 részvétel a berendezések telepítésében, beállításában, karbantartásában és javításában a megrendelő telephelyén
 részvétel oktatásokon, megbeszéléseken, az anyavállalat telephelyein (Németország, Svájc, Ausztria)

Előnyök:
 Autóiparban / elektronika iparban használt egyedi gépek tervezésében és gyártásában szerzett tapasztalat
 Projekt menedzsmentben szerzett ismeretek

Elvárások:
 Egyetemi, vagy főiskolai végzettség – Villamosmérnök, mérnökinformatika, automatizálási mérnök, mechatronikai mérnök vagy irányítástechnikai mérnök szakirányon
 Legalább 2-3 év tapasztalat elektromos tervezésben (EPlan)
 Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
 B. kat. jogosítvány
 Csapatjátékos, alkalmazkodó képesség, kreativitás

Amit partnercégünk kínál:
 Piaci átlag feletti alapbér, prémium
 Családias és nemzetközi munkakörnyezet
 Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
 Külföldi szakmai utak (kiállításokra, központba, havi gyakorisággal)
 Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!