Villanyszerelő

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Megbízónk:
Családi vállalkozásként, 40 éve tevékenykedik sikeresen a hazai és nemzetközi piacon, ipari automatizálás különböző területein. Tevékenysége kiterjed az ipari technológiák villamos tervezésére-kivitelezésére, hardver- és szoftverfejlesztésre, villamos elosztószekrények és egyéb saját fejlesztésű elektronikai készülékgyártásra, és vezető ipari szenzorgyártók kereskedelmi képviseletére, továbbá a hidrogéncellás innovatív fejlesztési területre is.

Feladatok:
✓ Villamos vezérlőszekrények szerelése és huzalozása kapcsolási rajzok alapján;
✓ Ipari környezetben kábelnyomvonalak építése, kábelek húzása és bekötése;
✓ Közreműködés a villamos próbák és üzembe helyezések során;

Te vagy az ideális jelölt, ha:
✓ Villanyszerelői végzettséged van;
✓ Minimum 3 éves tapasztalatod villanyszerelésben;
✓ Minőségorientált szemlélettel bírsz
✓ Tudsz önállóan dolgozni és elhivatottságot érzel a szakmádban való fejlődésre;
✓ Csapatban is jó teljesítesz, nemcsak egyedül;
✓ Vállalsz időszakonként külföldi projektmunkát, kiemelt bérezéssel;

Előny:
– német nyelvtudás;
– villamos vezérlőszekrények gyártásában szerzett tapasztalat;
– ipari villanyszerelésben való jártasság

Amit partnercégünk kínál:
✓ Piacképes időalapú bérezés, cég teljesítményéhez kötött év végi prémium;
✓ 1 műszakos munkarend;
✓ Stabil hátterű cég
✓ Családias emberközpontú, támogató munkakörnyezet;
✓ Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség;
✓ Magas szintű szellemi know-how, tanulási, fejlődési lehetőség;

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!