Adatvédelmi Tanácsadó

OTP Bank

Standszám:

MI LESZ A FELADATOD?
• adatvédelmi feladatok ellátása, koordinálása,
• az OTP Bank Nyrt. mindenkori adatkezelési nyilvántartásában rögzített adatkezelések felülvizsgálata, adatvédelmi dokumentumok naprakészen tartása
• az üzleti igények adatvédelmi lekövetése, új adatkezelések felderítése és rögzítése
• közreműködés az adatvédelmi tevékenységhez kapcsolódó belső szabályozóknak, külső jogszabályoknak való megfelelésben,
• részvétel az adatvédelmi tevékenységhez kapcsolódó banki projektekben, a compliance szempontok érvényesítése,
• folyamatos tanácsadás, kapcsolattartás az adatvédelmi kérdésekben az érintett üzleti területekkel,
• adatvédelmi jogi állásfoglalások kiadása.

MIT VÁRUNK TŐLED?
• jogi felsőfokú végzettség,
• legalább 3 év tapasztalat pénzügyi szektorban, nagyvállalatnál vagy felügyeleti hatóságnál, banki adatvédelmi tapasztalat előnyt jelent,
• a GDPR rendelkezéseinek magas szintű ismerete
• középfokú angol nyelvtudás,
• precíz, pontos, alapos munkavégzés,
• kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő, valamint problémamegoldó képesség,
• csapatban való működés képessége, nyitott személyiség,
• stratégiai gondolkodás.

MIT KÍNÁLUNK?
• izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,
• kihívást jelentő szakmai feladatokat, melyeken keresztül tovább mélyítheted szakmai ismereteidet,
• szakmai fejlődésedet emellett tréningekkel és továbbképzésekkel támogatjuk,
• stabil, hosszú távú munkalehetőséget professzionális munkakörnyezetben,
• fejlődő és innovatív vállalati hátteret,
• versenyképes fizetést és kiemelkedő juttatási csomagot.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
• Legalább 3 év

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
• Angol – Középfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XIII. kerület

Magyar nyelvű önéletrajzzal.