Alkalmazás üzemeltető német nyelvtudással

Deutsche Telekom TSI Hungary Kft

Standszám:

Cég leírása
A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Állás leírása
Német állami iskolarendszer részére keresünk ambiciózus, németül magabiztosan kommunikáló alkalmazás üzemeltető kollégákat. A hamarosan induló projekt tele van kihívásokkal és fejlődési lehetőségekkel, hiszen a legmodernebb technológiákkal lesz lehetőséged dolgozni. Amennyiben szereted a rugalmas, akár otthonról történő munkavégzést, hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod, akkor Te vagy a mi emberünk!

Feladataid lennének:

Az applikációk és háttérinfrastruktúrájuk üzemeltetése
Webes interface, valamint a hozzá tartozó tartalomkezelő rendszer üzemeltetése
Felhő alapú virtuális szerverek konfigurációja, karbantartása
2nd/3rd level technikai támogatás
Dev/Test/Prod környezet telepítése DevOps eszközök használatával
Szkriptek készítése, rendszerek konfigurálása biztonsági mentésekhez és visszaállításokhoz, illetve egyéb rendszerfunkciókhoz
Képzettség

Elvárások:

Legalább 3 év releváns tapasztalat hasonló pozícióban
Magabiztos német nyelvtudás
Linux szerver ismeret
Virtualizációs tapasztalat
Cloud alapú rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
Adatbázis-ismeret
Operatív ismeretek (ITIL)
Jegykezelő rendszerek magabiztos használata
Ügyfélközpontú hozzáállás
Önálló munkavégzésre való képesség, proaktivitás
Jó problémamegoldó képesség, analizáló képesség
Készenlét vállalása

Előnyt jelent:

Angol nyelvtudás
ITIL certifikáció
Moodle keretrendszer üzemeltetési tapasztalat
Networking ismeret (TCP/IP)
Automatizációs tapasztalat (Ansible/Terraform)

További információk
* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.