ANYAGGAZDÁLKODÓ

Észak-budai Szent János Centrumkórház

Intézményünk Logisztikai Osztályára várjuk új kollégánkat anyaggazdálkodó munkakörbe.
Főbb feladatok:
Az Intézmény számára szükséges anyagok beszerzése, piackutatás, kapcsolattartás beszállítókkal, igénylő osztályokkal, árajánlatok bekérése, megrendelések készítése, számlák ellenőrzése és érkeztetése, közbeszerzési eljárás előkészítése, készletekkel történő gazdálkodás, konszignációs készletkezelés, EFI termékkör kezelése.

Elvárt végzettség:
Szakközépiskola/gimnázium, felhasználói szintű Outlook levelező rendszer ismerete, Word, Excel ismerete

Előnyt jelent:
Beszerző, anyaggazdálkodói munkakörben eltöltött munkatapasztalat, Ecostat program ismerete, egészségügyben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Családias munkakörnyezet, jó hangulatú csapat, stabil intézményi háttér.