Application Support Engineer

RECRUBY

Szívesen lennél részese egy innovatív fintech vállalat mindennapjainak? Van tapasztalatod mind technical, mint business support oldalról? Szívesen használod az angol nyelvtudásod napi szinten? Téged keresünk!

Feladatok:
– Felhasználók támogatása technikai oldalról
– Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a fejlesztőkkel
– Felmerülő hibák kezelése, megoldása
– Adatbáziskezelés
– Alkalmazások folyamatos monitorozása

Elvárások:
– 3+ év tapasztalat support területen
– Felsőfokú képzettség (IT)
– Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban is
– Tech stack: Linux, SQL server/Oracle/Adatbázisok, AWS
– Tapasztalat hibaelhárításban, adatbáziskezelésben, végfelhasználókkal történő komunikációban
– Magyarországi lakcím

Amit ajánlunk:
– Szakmai fejlődés
– Versenyképes fizetés
– Home ofice lehetőség
– Nemzetközi projektek, környezet
– Dinamikus csapat

Csatlakozz partnercégünk nemzetközi csapatába, ahol a versenyképes juttatások mellett, magas színvonalú szakmai támogatásra is számíthatsz.