ARC Junior Analyst Intern

PRODIÁK Iskolaszövetkezet

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Feladatok:
– A GBS Europe QMS Systems-ben megfogalmazott feladatok betartása
– A negyedév végi / hónap végi zárási folyamatok időbeni és pontos támogatása a vállalkozások és
folyamatok számára
– Egyéb (nem szorosan összefüggő) csoportos jelentési tevékenység támogatása és elvégzése, ezek
magukban foglalják a napi / heti / havi feladatokat
– Együttműködés az ARC elemző / vezető ARC elemző / ország csapatokkal, hogy megértsék a prioritásokat,
és szükség szerint dolgozzanak ezek ellen
– Mérlegegyeztetési munkák elvégzése vállalkozások/támogatott országok részére, lekérdezés megoldása
– A felmerülő kérdések és problémák megoldása az üzleti/országi csapatokkal vagy a GBS-en belüli egyéb
támogatással együttműködve

Szükséges elvárások:
– Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
– Heti minimum 20-25 óra munka vállalása
– Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
– Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word stb.)

Amit ajánlunk:
– Dinamikus környezet, modern belvárosi iroda
– Tanulási lehetőségek, tréningek gyakornokok részére is
– Céges laptop és telefon
– Home Office lehetőség
– Szakmai gyakorlat leigazolása
– Tanulmányaid befejezésé után akár fő állású munkalehetőség is

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!