Áruátvevő – Csömör

Auchan Magyarország

Standszám:

B12

Feladatok

Beérkező és kimenő áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése
Áruátvételi okmányok és dokumentumok aktualizálása
Szállítási időpontok egyeztetése
Áruátvételi terület rendezettségének biztosítása
Áruszállító tehergépjárművek lerakodás
Raktárak átláthatóságának biztosítása

Elvárások

Targoncavezetői engedély megléte
Pontosság, precizitás
Dinamikus személyiség
Jó teherbíró képesség
Önállóság

Juttatások

A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
Cafetéria kártya
12% vásárlási kedvezmény
Fejlődési prémiumrendszer
A közigazgatási határon kívülről, helyközi (távolsági) közlekedési eszközzel történő munkába járás esetén a bérlet/jegy értékét 100%-ban téríti, a gépjárművel történő munkába járás esetén a maximálisan adómentesen adható 30 Ft/km összeget fizeti
A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség (További információ: https://vezetofejlesztes.auchan.hu/ )
Kedvezményes sportolási lehetőség (All You Can Move Sportpass)
Szociális háló – széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára