AUTÓIPARI MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI RENDSZERMEGBÍZOTT – VÁC

ZOLLNER Kft.

Standszám:

B15

FELADATOK
• Felelősség a globális területspecifikus szabványok és tanúsítványok gyártóegységbe való
szükségszerű átültetéséért
• Külső és belső szakterületekkel való egyeztetések biztosítása
• Releváns központi területekkel való interaktív közreműködés a szervezeti mátrix keretein belül
• A szakterület szükséges dokumentációjának biztosítása
• Releváns témákkal foglalkozó munkacsoportokban való együttműködés

ELVÁRÁSOK
• Felsőfokú műszaki végzettség (minőségirányítási mérnök / műszaki menedzser/villamosmérnök/ gépészmérnök végzettség előny)
• Aktív, magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
• Minimum 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

ELŐNYÖK
• Német nyelvtudás

AJÁNLATUNK
• Kiváló munkakörülmények
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria
• Utazási támogatás
• Bónusz juttatások