Automatizálási mérnök

PEC

Standszám:

Feladataid
Automatizálási mérnökként projekt munkában és/vagy termékfejlesztésben veszel majd részt PLC programozás, vezérlés és irányítástechnikai vonalon.
• Projekt mérnökként gyártásautomatizálási megoldásokon dolgozó csapat tagja leszel és a projekt valamennyi aspektusát végig követed, a koncepció-tervezéstől a gyártáson át, egészen a helyszíni telepítésig.
• Termékfejlesztőként változatos ipari eszközök tervezésének részese leszel. A munkád része a megfelelő anyagok, gyártási eljárások kiválasztása, a gyártástervezés, prototípusok gyártása, valamint kapcsolattartás a világ számos részén található beszállítókkal és alvállalkozókkal, az alkatrészek, részegységek helyszíni ellenőrzése.

Képességeid
Olyan motivált kollégák jelentkezését várjuk, akik megfelelnek az alábbi követelményeknek:
• Villamosmérnök, gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök Bsc vagy Msc diploma
• Analitikus a gondolkodásmódod, céltudatos vagy és igényes a minőségre
• Jó kapcsolattartó képességgel rendelkezel (mind a beszállítók, mind az ügyfelek vonatkozásában)
• Figyelsz a részletekre
• Az alábbi rendszerekben otthonosan mozogsz:
+ PLC Software: IEC 61131
+ 2D/3D CAD rendszerek (AutoCAD, lehetőleg Autodesk Inventor)
• Az alábbiak valamelyikének ismerete előnyt jelent:
+ Fieldbus systems
+ Robotics programming
+ Machine safety

Amit kínálunk
• Izgalmas munkát egy nemzetközi, hi-tech környezetben
• Kihívást jelentő karrierlehetőségeket
• Versenyképes fizetést