Automatizált tesztelő – német nyelvtudással

RECRUBY

Van tapasztalatod automatizált tesztelőként? Szívesen használod a német nyelvtudásod munkakörnyezetben? Biztos, stabil munkahelyet keresel? Itt a helyed!

Német hátterű partnerünk Automatizált tesztelő pozíciójába keressük az új kollégát, aki magabiztosan beszél németül a mindennapokban. Van lehetőség remote munkavégzésre, de természetesen biztosítják az irodát is.

Feladatok:
– Tesztautomatizálási feladatok ellátása nemzetközi projektekben
– Automatizált tesztek továbbfejlesztése, tesztesetek végrehajtása
– Teszteredmények kiértékelése, felmerülő hibák javítása, jelentése német nyelven
– Aktív részvétel a hibák okainak felkutatásában és a problémák megoldásában
– Külföldi kollégákkal való kapcsolattartás német nyelven

Elvárások:
– Min. 5 év tapasztalat tesztelés és automatizálás területén
– Német nyelv magabiztos használata
– Min. 3 év Java tapasztalat
– SQL, Jira, Cucumber, XRAY, ReadyAPI és Confluence ismeret
– Agilis módszertanban való jártasság
– Előny: Selenium ismeret, nemzetközi projektben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
– Versenyképes juttatási csomag
– Nyelvtanulási lehetőség
– Széleskörű tréning kínálat
– Négy iroda országosan (Budapest, Debrecen, Pécs, Szeged)
– Lehetőség remote munkavégzés