BELSŐ KOMMUNIKÁCIÓS SZAKÉRTŐ

IBIDEN Hungary Kft.

Standszám:

B13

Feladatok:
A vállalat külső és belső kommunikációjának támogatása a vállalati kommunikációs stratégia alapján.
Vállalati kommunikációk készítése és tartalom gyártása, különös hangsúlyt fektetve a vállalati hirdetményekre, eseményekre és fő üzenetekre.
Belső kommunikációs csatornák kezelése és tartalommenedzsmentje, beleértve a fizikai és az irodai alkalmazottak részére szolgáló információk szegmentálását.
A vállalati kommunikáció hatékonyságának ellenőrzésének támogatása, visszajelzéseken és adatelemzésen alapuló javaslatok előterjesztése a vállalat vezetősége felé.
Társosztályokkal való aktív közreműködés a vállalat külső kommunikációjának kialakításában, továbbá PR feladatok ellátása révén.
A munkavállalói elkötelezettség növelése érdekében belső felmérések készítése és visszajelzések gyűjtése a Vállalati Titkárságot érintő témakörökben.
A vállalat CSR tevekénységének támogatása, beleértve a kulturális és munkavállalói jóléti programokat és eseményeket, illetve a munkaanyagok és riportok készítése a CSR bizottság részére.
A Vállalati Titkársághoz kapcsoló alvállalkozók és szolgáltatók kezelése, a szolgáltatás biztosítása során felmerülő problémák megoldása és a szerződéses kötelezettségeik teljesítésének ellenőrzése, szükség esetén támogatás a napi kapcsolattartás során.
A Vállalati Titkársághoz tartozó belső szolgáltatások (beleértve az üzleti reprezentációt, vendéglátást) támogatása, belső kommunikációs eszközök naprakészen tartása.
Szoros együttműködés az osztályon dolgozó kollégákkal, valamint a társterületekkel – elsősorban a vállalatot érintő kommunikációs, PR és HR témákban.

Elvárások:
Felsőfokú végzettség
Legalább 2 év belső kommunikációs, vállalati kommunikációs vagy hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
Aktív, középfokú angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Precizitás és képesség több projekt egyidejű menedzselésére

Előnyt jelent:
Kiemelkedő írási és szerkesztési készségek
Hírlevelekbe, prezentációs anyagokba és belső intranetes oldalakra készülő tartalomgyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás), teljesítmény alapú bónusz
Fejlődési lehetőség, belső tréningek
Home office lehetőség
Fiatalos, lelkes csapat