Beszerzési asszisztens – Foltin

frissdiplomas.hu

Standszám:

A11

Beszerzési asszisztens
Munkakör leírása:
• Napi kapcsolattartás a gyártó és beszállító partnerekkel operatív munkatársaival.
• Megrendelések létrehozása, kiküldése, naprakész nyomon követése, visszaigazolások intézése.
• Beszállítási időkapuk foglalása, áruátvétel dokumentációinak előkészítése.
• Beérkező szállítmányok adminisztrálása, kísérő okmányok ellenőrzése, iktatása.
• Esetleges reklamációk kezelése és beszállítókkal történő intézése.
• Beszerzők munkájának szoros támogatása, együttműködés a társosztályokkal.
• Statisztikák és riportok készítése.
Amit kínálunk:
• Korrekt, versenyképes jövedelem.
• Cafetéria juttatási csomag.
• Üzemanyag támogatás.
• Igényes, modern munkakörnyezet.
• Fejlődési, tanulási lehetőség.
• Családias környezet, jogkövető, stabil tulajdonosi háttér.
Elvárások:
• Érettségi vagy kereskedelmi szakirányú végzettség, élelmiszerkereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
• Magabiztos angol nyelvtudás, írásbeli és szóbeli kommunikációban egyaránt.
• Kiváló szervezőkészség és konstruktív problémamegoldó képesség.
• Precíz, pontos munkavégzés, gyors adminisztráció.
• Megbízhatóság, proaktivitás és csapatmunka.
• Felhasználó szintű számítógépes ismeretek ( Word, Excel, SAP)
• „B” kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
• Élelmiszerkereskedelmi tapasztalat (1-3 év)
• Egyéb idegen nyelvismeret.
• SAP felhasználói ismeret.