Bolti dolgozó

Lidl Magyarország

Standszám:

Csatlakozz a Lidl csapatához, mint bolti dolgozó!

Feladataid:
– vásárlók udvarias kiszolgálása
– árupakolás, árufeltöltés (termékek szavatossági idejének ellenőrzésével)
– gyors, precíz kasszázás
– pékáruk sütése
– üzlettér, raktár, pékség és dolgozói helyiségek (pl.: öltöző, étkező stb.) takarítás

Profilod:
– középfokú végzettség és élelmiszer-kereskedelmi tapasztalat előny
– rugalmasság a munkaidő-beosztásban, hétvégi műszak vállalása
– nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség
– vásárlóközpontú hozzáállás
– precizitás, pontosság, gyorsaság, megbízhatóság és barátságosság

Amit kínálunk:
– évenkénti garantált béremelés
– bérstruktúránk minden munkavállalónk számára egyenlő bánásmódot biztosít
– teljes- és részmunkaidős pozíciók
– nagy értékű egészségprogram
– plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
– stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
– a közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 100%-os térítése, autóval történő munkába járási költségtérítés 40 Ft/km