Business Center Manager

Profession Services

Standszám:

A28

Képzelj el egy rendkívüli módon fejlődő, keményen dolgozó csapatot, ahol egy új kolléga hozzáértése és elkötelezettsége fontosabb, mint az, hogy mióta dolgozik a cégnél. Az ügyfelünk csapata pont ilyen.

Tevékenységünk lényege, hogy rugalmas konstrukcióban kiváló helyszíni adottságokkal rendelkező irodákat adnak bérbe, magas szintű szolgáltatást, támogatást nyújtva mellé, nagyfokú rugalmassággal.

Hozzájuk keresünk munkatársat

pozícióba.

Miért érdemes náluk dolgoznod?
– összetartó, fiatalos munkavállalói csapat és közvetlen irányítás
– aktív és kreatív részvétel a szervezet működésében
– lelkes, támogató háttér, igényes munkakörnyezet a város szívében
– hosszú távú munkalehetőség
– versenyképes alapfizetés
– kiemelkedő havi forgalom alapú és értékesítési jutalék
– cafeteria juttatások
– havi közlekedési bérlet

Elvárások:
– precíz, önálló munkavégzés
– objektív, logikus gondolkodás
– jó problémamegoldó képesség, konfliktuskezelési készség
– folyamatok és feladatok pontos ellenőrzése
– kiváló kommunikációs készség angol és magyar nyelven egyaránt
– egyszerre több feladat végzése (multitasking)
– rugalmasság, ellenállóképesség (reziliencia)
– barátságos, ügyfélorientált hozzáállás
– a munka iránti lelkesedés és érdeklődés
– hatékony és együttműködő munkavégzés a csapat többi tagjával egy multikulturális környezetben

Milyen feladatok várnak rád:
– egy forgalmas recepciós terület kezelése, biztosítva a professzionális „első benyomást”
– a meglévő ügyfelek napi igényeinek kezelése kivételesen magas ügyfélszolgálati szint nyújtásával
– annak biztosítása, hogy valamennyi tárgyaló és videokonferencia-eszköz a business centerre vonatkozóan meghatározott szabványoknak megfelelően kerüljön kialakításra
– szükség esetén a business centerben más pozícióban dolgozó munkatársak helyettesítése
– a termékek (bemutatóiroda, tárgyalók és közös helyiségek) megfelelő kialakítása
– a business center nyitása és zárása – pl. recepció/tárgyaló terület – business centerre vonatkozóan meghatározott szabványoknak megfelelően annak biztosítása, hogy az ügyfél költség terhelések megfelelően és időben elvégzésre kerülnek
– létesítménykarbantartás és az IT & telekommunikációs eszközök menedzselése a business centerben
– panaszok kezelése
– a vállalatirányítási (ERP) rendszerben tárolt összes ügyfélkapcsolati információ karbantartása és frissítése
-az összes releváns be- és kiköltözési űrlap kitöltése az új ügyfelekre vonatkozóan
az ügyfélnyilvántartás pontos és rendezett vezetése
-ügyféligények koordinálása a csapat többi tagjával, például catering megrendelések, szállodai foglalások, irodaszerek stb., valamint ezek költségeinek dokumentálása

Előnyök:
– felsőfokú végzettség
– gazdasági és pénzügyi tudatosság
– kiváló számítógépes készségek