Intermediate Oracle Database Administrator

RECRUBY

Területed a DBA és új lehetőségeket keresel? Szívesen dolgoznál nemzetközi csapatban és használnád az angol nyelvtudásod a munkád során? Szereted a hybrid munkavégzést? ITT A HELYED!

Feladatok:
– DBA feladatok biztosítása a különböző projektekhez
– Adatbázis leállási idejének minimalizálása, paraméterek kezelése
– Kapcsolattartás technikai csapatokkal, projektmenedzserrel
– Biztonsági, integritási eljárások áttekintése, kezelése
– Kalkulációk elvégzése (user stories)
– Hibaelhárítás, problémakezelés

Elvárások:
– 3-5 év releváns tapasztalat DBA munkakörben
– Postgre SQL, Oracle DB és MS SQL használatában szerzett tapasztalat
– Széleskörű tapasztalat adatbázisok tervezésében és implementálásában
– Tapasztalat a nagy sebességű tranzakció-helyreállítási technikák és az adatok biztonsági mentésének használatában
– Jó problémamegoldó készség

Előny:
– Tapasztalat hibaelhárítási és adatvesztési folyamatokban
– Disaster recovery tervek írásában szerzett tapasztalat
– AWS Cloud DB megoldásának ismerete: DynamoDB, Aurora DB Liquibase, Hbase

Amit ajánlunk:
– Szakmai fejlődés, tanulási lehetőség
– Modern technológiák megismerése
– Home office lehetőség rugalmasan
– Nemzetközi környezet és projektek

CSATLAKOZZ partnercégünkhöz, akik az IT-szolgáltatások területén a korszak egyik legjobb megoldásait valósítja meg, hogy erős digitális alapot biztosítson ügyfelei számára világszerte. Technológiák és programozási nyelvek széles skálájával dolgoznak, így széleskörű fejlődési lehetőséget biztosítanak munkavállalóik számára.