Dedikált sales munkatárs

Prohuman Zrt.

Az értékesítői vénádat szinte a tökéletességig fejlesztetted és ezt kamatoztatnád a HR szolgáltatások értékesítésében is? Alig várod, hogy új ügyfelekkel találkozz, megismerd az igényeiket, és egyedi ajánlatokat nyújts részükre?
Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, akkor örömmel várjuk jelentkezésedet

munkakörbe.

Főbb feladatok:
• A relokáció értékesítése, értékesítési tevékenység növelése a kijelölt piacokon országosan
• Üzleti kapcsolatok építése és fenntartása a kulcsfontosságú ügyfelekkel, a relokáció, mint értékesített szolgáltatás volumenének és értékének növelése (upsell)
• Új potenciális ügyfelek megtalálása és akvizíciója, részükre szolgáltatások értékesítése (new sales)
• A társaság képviselete és bemutatása üzleti tárgyalásokon a vállalati stratégiával összhangban
• Árkalkulációk, árajánlatok kidolgozása, belső jóváhagyatása, szerződéses feltételek tárgyalása szoros együttműködésben a SALES területtel
• Részvétel az értékesítési terv összeállításában
• Árbevételi és GM terv teljesítése
• Ügyfél prezentációk készítése és előadása
• Szerződések írásos előkészítése, előterjesztése és belső jóváhagyatása, majd ügyféllel való aláíratása
• Rendszeres helyszíni látogatások révén jó üzleti kapcsolat fenntartása az ügyfelekkel
• Az értékesítési folyamat és az ügyfelekkel történő kapcsolattartás dokumentációja a vállalati CRM rendszerben
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Min. 3 – 5 év szakmai tapasztalat szolgáltatás értékesítési területen
• Relokációs szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat
• Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat és hajlandóság
• Felhasználói szintű Ms office ismeretek
• Értékesítői véna és szemlélet
• Ügyfélközpontúság és rugalmasság
• Kiváló kommunikációs készség
• Határozott, magabiztos fellépés
• Országos vagy lokális partnerismeret
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• CRM rendszer ismerete
• Can do attitűd
Amit kínálunk:
• Jókedvű, segítőkész, támogató, összetartó csapat vagyunk 😊
• Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd a folyamatfejlesztési ötleteidet
• Változatos, dinamikus, pörgős feladatok várnak Rád
• Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők
• Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
• Egészségprogramunkat: irodai masszázs, ingyenes/kedvezményes fogászati kezelések, közös sport programok, All You Can Move kártya, gyümölcsnapok stb.
• Magyarország piacvezető HR szolgáltatója által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how

Munkavégzés helye: Országos, heti 1 nap Budapesten

A részletekkel kapcsolatban keress minket a D4 standnál.