Developer Intern – ExxonMobil

frissdiplomas.hu

Standszám:

A11

Developer Intern
Rólunk
Az ExxonMobilnál küldetésünknek tekintjük, hogy vezető szerepet vállaljunk az energiaszektor világméretű megújításában, ezáltal elősegítve a modern életforma terjedését, és a zéró kibocsátású jövő építését.
A világ egyik legnagyobb, tőzsdén jegyzett energia- és vegyipari vállalataként olyan egyedi és sokszínű munkavállalói közösséget tudhatunk magunkénak, amely büszkén áll ki vállalatunk tevékenysége és értékei mellett.
Upstream, Product Solutions és Low Carbon Solutions üzletágaink sikere munkatársaink tehetségének, kíváncsiságának és elhivatottságának eredménye. Kollégáink nap mint nap azon dolgoznak, hogy megoldásokat kínáljanak stratégiánk optimalizálására a vegyi anyagok, kenőanyagok és az alacsonyabb szén-dioxid kibocsátású technológiák terén.
Csatlakozz az ExxonMobilhoz, ahol ötleteidet olyan fenntartható megoldások formájában kamatoztathatod, amelyek hozzájárulnak az emberiség életminőségének javításához, miközben a társadalom változó igényeihez is alkalmazkodnak. Tudj meg többet arról, hogy vállalatunk Mit, Miért, és Hogyan csinál, és milyen lehetőségeket kínálunk a közös munkára.
Globális Üzletközpontunkat (Global Business Center – GBC) 2004-ben hoztuk létre Budapesten. Az ExxonMobil világméretű üzletágait mintegy 2000 fős sokszínű, nemzetközi munkavállalói közösségünk segíti. Büszkék vagyunk arra, hogy befogadó, biztonságos és energiával teli munkakörnyezetben dolgozunk, ahol célunk, hogy valamennyi munkatársunk számára izgalmas, hosszú távú karriert biztosítsunk. Együtt fejlődünk, együtt növekedünk. Büszkék vagyunk arra, hogy törekvéseink elismeréseként magunkénak tudhatjuk Az év felelős munkáltatója címet, valamint a Sokszínű munkahelyért és Ergonómiai programért kapott díjainkat.
A te szereped a csapatban / What role will you play in our team
IT csapatunk erősítésére keresünk olyan Automation Developer gyakornokot, akivel a 6 hónapos gyakornoki program után is együtt dolgozunk hosszú távon és közösen nézünk szembe az energia szektor kihívásaival. A gyakornoki csapatunk tagjaként lehetőséged lesz automatizálni az üzleti és IT folyamatainkat, az egész szervezetünk számára értékteremtő és érdekes feladatokon dolgozni, beleérte a Cyber Security, Software Engineering, API Development, Cloud Operations, Network Operations és egyéb területeket. IT projekteken keresztül architektekkel, szakértőkkel együttműködve, multikulturális környezetben szerezhetsz tapasztalatot a legújabb technológiákról.
Mi lesz a feladatod?
• Együttműködés más IT csapatokkal
• Napi szintű kollaboráció architektekkel és szakértőkkel
• Definiált és priorizált feladatok, projektek
• Agile munkametódus alkalmazása a DevOps csapatban
• Új end-to-end megoldások létrehozása központjaink számára
• A gyakornoki idő végére komplett megoldás fejlesztése, bevezetése, dokumantálása
• Tapasztalat .NET, Python, Java, Javascript, HTML5 és adatbázis technológiákban
• Azure Cloud vagy AWS ismerete
• Alapvető ismeretek CI/CD: Github, Jenkins, Azure DevOps technológiákban
• Oktatás biztosítása az automation munka elsajátítására gyakorlati példákon keresztül
Téged keresünk
• Ha folyamatban vannak az informatikai BSc vagy MSc tanulmányaid
• Ha van tapasztalatod programozás, monitorozás, automation területen
• Ha érdekel az Automation Development
• Ha jó probléma megoldó és analitikai képességgekkel rendelkezel
• Ha jól szervezett vagy, hatékony multikulturális környezetben és virtuális csapat munkában
• Ha jó alapjaid vannak angol nyelvből szóban és írásban
Amit kinálunk / What awaits you
• Lehetőség a gyakornoki pozíció hosszabbítására
• Rugalmas munkaidő
• Inspiráló és sokszínű csapatok
• Érdekes, ösztönző munkakörnyezet nemzetközi cégnél
• Fejlődési lehetőség nyelvtudásod, kommunikációd erősítésére, funkcionális és egyéb képzések